Správní řízení jsou aktualizované od konce února 2009. Jednotlivá řízení jsou řazena podle témat a míst. Jelikož zapisovat článek do dvou rubrik tento program zatím neumí jsou uvedeny vždy dvakrát za sebou.

Jestli nechceme, aby naše ještě stále krásná česká krajina byla vykácena a zabetonována, bude muset taky občas někdo z 10 milionu obyvatel ve svém volném čase přispět a nebát se vystupovat proti mnohdy nehorázným rozhodováním úřadů a zastupitelů.

Jestli nám někdo z čtenářů těchto stránek chce pomoci , bude vítán.

Kácení lípy v k.ú. Starý Rokytník

25. března 2009 v 23:49 |  kácení mimolesních dřevin
Informujeme Vás o zahájeném řízení č.j. 2009/2814/ŽP/ZAM ze dne 4.3.2009, žádost byla podána panem J. Č., Starý Rokytník,. Žádost se týká povolení kácení dřevin - 1 ks lípy srdčité na p.p.č. stavební 127 v k.ú. Starý Rokytník, obec Trutnov. Žádost ke kácení je podána z důvodů zhoršeného zdravotního stavu lípy, která je cca 90 let stará, silně proschlá a má prasklá kmen ( 3m)od rozvětvení až k zemi do kmenu zatéká a je zde velká dutina, je 6 m od budovy, která se opravuje, je zde nebezpečí rozlomení kmene a pádu na budovu a ostatní okolní dřeviny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Milkovický přírodně společenský kroužek, poštovní schránka 13, 507 23 pošta Libáň

Předseda kroužku Stanislav Penc tel: 605/70 10 81