Správní řízení jsou aktualizované od konce února 2009. Jednotlivá řízení jsou řazena podle témat a míst. Jelikož zapisovat článek do dvou rubrik tento program zatím neumí jsou uvedeny vždy dvakrát za sebou.

Jestli nechceme, aby naše ještě stále krásná česká krajina byla vykácena a zabetonována, bude muset taky občas někdo z 10 milionu obyvatel ve svém volném čase přispět a nebát se vystupovat proti mnohdy nehorázným rozhodováním úřadů a zastupitelů.

Jestli nám někdo z čtenářů těchto stránek chce pomoci , bude vítán.

Kácení jedné břízy v Textilní ulici

1. dubna 2009 v 0:07 |  kácení mimolesních dřevin
Dne 16.3.2009 obdržel MěÚ Jičín žádost P.N. a M.N., Jičín o povolené kácení jedné břízy na p.p.č. 936/16 v k.ú. Jičín v ulici Textilní v Jičíně, obvod stromu ve výčetní výšce je 145 cm. Jako důvod kácení je uvedeno - strom se nachází v samém rohu pozemku, čímž stíní oběma sousedům, bere vláhu ovocným stromůma je nebezpečí spadu silných větví, vzhledem k výšce a stáří.č.j.ŽP/02/5287/2009 -Sm.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs.DoMůLiNkA♥ Mrs.DoMůLiNkA♥ | Web | 1. dubna 2009 v 0:18 | Reagovat

AwuuJ ! x)) promin,žhe tě s otrawuju x(( ale prawě sem si založila rubriku,kde si můžeš říct o desig ! plS! Nikdo se mi zatím neozwal x(( plosíím ... xD neříkám,že máš hnusnej Dess!! to wůbec,ale baví mě to...tk prosím,kdyby jsi si nakej objednal/a :-) děkuJííí

TADY JE ODKAZ:

http://podpisky.blog.cz/0903/rekni-si-o-nej-xd

A ještě jednou plomin za reklamku !! x) pha pha :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Milkovický přírodně společenský kroužek, poštovní schránka 13, 507 23 pošta Libáň

Předseda kroužku Stanislav Penc tel: 605/70 10 81